ФОП ЛЕВІ ІННА ЄВГЕНІЇВНА

Перевірка ФОП ЛЕВІ ІННА ЄВГЕНІЇВНА, статус зареєстровано, КВЕД 90.03 Індивідуальна мистецька діяльність, регіон Київська область. ЄДР, суди, борги та санкції на VKURSI.PRO.

Основні відомості про ФОП

Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
90.03 Індивідуальна мистецька діяльність
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
07.05.2023

Часті запитання про ФОП ЛЕВІ ІННА ЄВГЕНІЇВНА

Який основний КВЕД у ФОП ЛЕВІ ІННА ЄВГЕНІЇВНА?

Основний вид економічної діяльності ФОП ЛЕВІ ІННА ЄВГЕНІЇВНА - 90.03 Індивідуальна мистецька діяльність.

У якому регіоні зареєстрований ФОП ЛЕВІ ІННА ЄВГЕНІЇВНА?

Регіон реєстрації ФОП ЛЕВІ ІННА ЄВГЕНІЇВНА - Київська область.

VKURSI