ФОП ДАВТЯН НАРІНЕ

Перевірка ФОП ДАВТЯН НАРІНЕ, статус зареєстровано, КВЕД 55.52.0 ПОСЛУГИ З ПОСТАЧАННЯ ГОТОВОЇ ЇЖІ, регіон Одеська область. ЄДР, суди, борги та санкції на VKURSI.PRO.

Основні відомості про ФОП

Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
55.52.0 ПОСЛУГИ З ПОСТАЧАННЯ ГОТОВОЇ ЇЖІ
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
11.12.2006

Часті запитання про ФОП ДАВТЯН НАРІНЕ

Який основний КВЕД у ФОП ДАВТЯН НАРІНЕ?

Основний вид економічної діяльності ФОП ДАВТЯН НАРІНЕ - 55.52.0 ПОСЛУГИ З ПОСТАЧАННЯ ГОТОВОЇ ЇЖІ.

У якому регіоні зареєстрований ФОП ДАВТЯН НАРІНЕ?

Регіон реєстрації ФОП ДАВТЯН НАРІНЕ - Одеська область.

VKURSI