ФОП ЧЕКАН ВАЛЕР'ЯН

Перевірка ФОП ЧЕКАН ВАЛЕР'ЯН, статус припинено, КВЕД 74.40.0 РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ, регіон Одеська область. ЄДР, суди, борги та санкції на VKURSI.PRO.

Основні відомості про ФОП

Статус
припинено
Основний КВЕД
74.40.0 РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
25.01.2005

Часті запитання про ФОП ЧЕКАН ВАЛЕР'ЯН

Який основний КВЕД у ФОП ЧЕКАН ВАЛЕР'ЯН?

Основний вид економічної діяльності ФОП ЧЕКАН ВАЛЕР'ЯН - 74.40.0 РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ.

У якому регіоні зареєстрований ФОП ЧЕКАН ВАЛЕР'ЯН?

Регіон реєстрації ФОП ЧЕКАН ВАЛЕР'ЯН - Одеська область.

VKURSI