ВАТ "УКРБЕТОНБУД"

Знайти інформацію про компанію ВАТ "УКРБЕТОНБУД", код ЄДРПОУ 34704765: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРБЕТОНБУД"
Скорочена назва
ВАТ "УКРБЕТОНБУД"
Код ЄДРПОУ
34704765
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
43.11 Знесення
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
24.05.2007
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ВАТ "УКРБЕТОНБУД"

Який код ЄДРПОУ компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД"?

Код ЄДРПОУ компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД" - 34704765.

Який поточний статус компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД"?

Поточний статус компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД"?

Повна офіційна назва компанії - ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРБЕТОНБУД".

Яка скорочена назва компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД"?

Скорочена назва компанії - ВАТ "УКРБЕТОНБУД".

Який основний КВЕД компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД" - 43.11 Знесення.

У якому регіоні зареєстрована компанія ВАТ "УКРБЕТОНБУД"?

Регіон реєстрації компанії ВАТ "УКРБЕТОНБУД" - Дніпропетровська область.

VKURSI