ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"

Знайти інформацію про компанію ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ", код ЄДРПОУ 45038411: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВБК СТИЛЬ"
Скорочена назва
ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"
Код ЄДРПОУ
45038411
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.49 Розведення інших тварин
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
04.05.2023
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ" - 45038411.

Який поточний статус компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"?

Поточний статус компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВБК СТИЛЬ".

Яка скорочена назва компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"?

Скорочена назва компанії - ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ".

Який основний КВЕД компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ" - 01.49 Розведення інших тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ"?

Регіон реєстрації компанії ТЗОВ "ВБК СТИЛЬ" - Львівська область.

VKURSI