ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"

Знайти інформацію про компанію ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л", код ЄДРПОУ 34259988: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕРЕЙ-Л"
Скорочена назва
ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"
Код ЄДРПОУ
34259988
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
28.02.2006
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"

Який код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"?

Код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л" - 34259988.

Який поточний статус компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"?

Поточний статус компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕРЕЙ-Л".

Яка скорочена назва компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"?

Скорочена назва компанії - ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л".

Який основний КВЕД компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л" - 47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л"?

Регіон реєстрації компанії ТЗОВ "НЕРЕЙ-Л" - Львівська область.

VKURSI