ТЗОВ "НАЗАН"

Знайти інформацію про компанію ТЗОВ "НАЗАН", код ЄДРПОУ 41469050: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАЗАН"
Скорочена назва
ТЗОВ "НАЗАН"
Код ЄДРПОУ
41469050
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.39 Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
19.07.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТЗОВ "НАЗАН"

Який код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "НАЗАН"?

Код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "НАЗАН" - 41469050.

Який поточний статус компанії ТЗОВ "НАЗАН"?

Поточний статус компанії ТЗОВ "НАЗАН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТЗОВ "НАЗАН"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАЗАН".

Яка скорочена назва компанії ТЗОВ "НАЗАН"?

Скорочена назва компанії - ТЗОВ "НАЗАН".

Який основний КВЕД компанії ТЗОВ "НАЗАН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТЗОВ "НАЗАН" - 46.39 Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТЗОВ "НАЗАН"?

Регіон реєстрації компанії ТЗОВ "НАЗАН" - Львівська область.

VKURSI