ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"

Знайти інформацію про компанію ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ", код ЄДРПОУ 39301206: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНО - ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА "ПРАЙМ"
Скорочена назва
ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"
Код ЄДРПОУ
39301206
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
14.07.2014
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ" - 39301206.

Який поточний статус компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"?

Поточний статус компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНО - ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА "ПРАЙМ".

Яка скорочена назва компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"?

Скорочена назва компанії - ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ".

Який основний КВЕД компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ"?

Регіон реєстрації компанії ТЗОВ "БІГ "ПРАЙМ" - Львівська область.

VKURSI