Трохимівський НВК

Знайти інформацію про компанію Трохимівський НВК, код ЄДРПОУ 41062084: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
Трохимівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів - заклад дошкільної освіти" Іванівської селищної ради Херсонської області
Скорочена назва
Трохимівський НВК
Код ЄДРПОУ
41062084
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.31 Загальна середня освіта
Регіон
Херсонська область
Дата реєстрації
30.12.2016
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про Трохимівський НВК

Який код ЄДРПОУ компанії Трохимівський НВК?

Код ЄДРПОУ компанії Трохимівський НВК - 41062084.

Який поточний статус компанії Трохимівський НВК?

Поточний статус компанії Трохимівський НВК - зареєстровано.

Яка повна назва компанії Трохимівський НВК?

Повна офіційна назва компанії - Трохимівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів - заклад дошкільної освіти" Іванівської селищної ради Херсонської області.

Яка скорочена назва компанії Трохимівський НВК?

Скорочена назва компанії - Трохимівський НВК.

Який основний КВЕД компанії Трохимівський НВК?

Основний вид економічної діяльності компанії Трохимівський НВК - 85.31 Загальна середня освіта.

У якому регіоні зареєстрована компанія Трохимівський НВК?

Регіон реєстрації компанії Трохимівський НВК - Херсонська область.

VKURSI