ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ", код ЄДРПОУ 39401391: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"
Скорочена назва
ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"
Код ЄДРПОУ
39401391
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Херсонська область
Дата реєстрації
19.09.2014
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ" - 39401391.

Який поточний статус компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"?

Поточний статус компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ"ВЕНДЕР ПРОДЖЕКТ" - Херсонська область.

VKURSI