ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ", код ЄДРПОУ 41408396: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕЛАРМ ІТ"
Скорочена назва
ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"
Код ЄДРПОУ
41408396
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
Регіон
Вінницька область
Дата реєстрації
20.06.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ" - 41408396.

Який поточний статус компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"?

Поточний статус компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕЛАРМ ІТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ" - 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ"ВЕЛАРМ ІТ" - Вінницька область.

VKURSI