ТОВ"ЄМІП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ"ЄМІП", код ЄДРПОУ 22859823: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІП"
Скорочена назва
ТОВ"ЄМІП"
Код ЄДРПОУ
22859823
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Київ
Дата реєстрації
13.12.1994
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ"ЄМІП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ЄМІП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ЄМІП" - 22859823.

Який поточний статус компанії ТОВ"ЄМІП"?

Поточний статус компанії ТОВ"ЄМІП" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ"ЄМІП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІП".

Яка скорочена назва компанії ТОВ"ЄМІП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ"ЄМІП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ"ЄМІП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ"ЄМІП" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ"ЄМІП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ"ЄМІП" - Київ.

VKURSI