ТОВ"ЕТРУС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ"ЕТРУС", код ЄДРПОУ 43205849: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТРУС"
Скорочена назва
ТОВ"ЕТРУС"
Код ЄДРПОУ
43205849
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
11.07 Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
03.09.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ"ЕТРУС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ЕТРУС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ"ЕТРУС" - 43205849.

Який поточний статус компанії ТОВ"ЕТРУС"?

Поточний статус компанії ТОВ"ЕТРУС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ"ЕТРУС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТРУС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ"ЕТРУС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ"ЕТРУС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ"ЕТРУС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ"ЕТРУС" - 11.07 Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ"ЕТРУС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ"ЕТРУС" - Львівська область.

VKURSI