ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК", код ЄДРПОУ 45467413: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗІКО ЛОГІСТИК"
Скорочена назва
ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"
Код ЄДРПОУ
45467413
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
06.03.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК" - 45467413.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗІКО ЛОГІСТИК".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК" - 52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЗІКО ЛОГІСТИК" - Одеська область.

VKURSI