ТОВ "ВИЗАВИ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ВИЗАВИ", код ЄДРПОУ 24451061: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИЗАВИ"
Скорочена назва
ТОВ "ВИЗАВИ"
Код ЄДРПОУ
24451061
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
12.08.1996
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ВИЗАВИ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВИЗАВИ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВИЗАВИ" - 24451061.

Який поточний статус компанії ТОВ "ВИЗАВИ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ВИЗАВИ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ВИЗАВИ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИЗАВИ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ВИЗАВИ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ВИЗАВИ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ВИЗАВИ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ВИЗАВИ" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ВИЗАВИ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ВИЗАВИ" - Донецька область.

VKURSI