ТОВ "ВЛАСВЕТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ВЛАСВЕТ", код ЄДРПОУ 40650629: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЛАСВЕТ"
Скорочена назва
ТОВ "ВЛАСВЕТ"
Код ЄДРПОУ
40650629
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
11.07.2016
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ВЛАСВЕТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ" - 40650629.

Який поточний статус компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЛАСВЕТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ВЛАСВЕТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ВЛАСВЕТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ВЛАСВЕТ" - Харківська область.

VKURSI