ТОВ "ВІНДОУГРУПС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ВІНДОУГРУПС", код ЄДРПОУ 42508210: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІНДОУГРУПС"
Скорочена назва
ТОВ "ВІНДОУГРУПС"
Код ЄДРПОУ
42508210
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Київ
Дата реєстрації
01.10.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ВІНДОУГРУПС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС" - 42508210.

Який поточний статус компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІНДОУГРУПС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ВІНДОУГРУПС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ВІНДОУГРУПС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ВІНДОУГРУПС" - Київ.

VKURSI