ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»

Знайти інформацію про компанію ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ», код ЄДРПОУ 44992521: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»
Скорочена назва
ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»
Код ЄДРПОУ
44992521
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Житомирська область
Дата реєстрації
27.12.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ» - 44992521.

Який поточний статус компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»?

Поточний статус компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ» - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕС ТРЕЙДИНГ».

Яка скорочена назва компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»?

Скорочена назва компанії - ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ».

Який основний КВЕД компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ» - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ»?

Регіон реєстрації компанії ТОВ «ВЕС ТРЕЙДИНГ» - Житомирська область.

VKURSI