ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС", код ЄДРПОУ 35013296: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІАНА-ПЛЮС"
Скорочена назва
ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"
Код ЄДРПОУ
35013296
Статус
припинено
Основний КВЕД
45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
16.05.2007
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС" - 35013296.

Який поточний статус компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС" - припинено.

Яка повна назва компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІАНА-ПЛЮС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС" - 45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ТІАНА-ПЛЮС" - Київська область.

VKURSI