ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ", код ЄДРПОУ 37823520: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"
Скорочена назва
ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"
Код ЄДРПОУ
37823520
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
08.11.2011
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ" - 37823520.

Який поточний статус компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ТЕПЛОЕНЕРГОХІМ" - Донецька область.

VKURSI