ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС", код ЄДРПОУ 44862846: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТІМПЕКС ПЛЮС"
Скорочена назва
ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"
Код ЄДРПОУ
44862846
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
02.06.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС" - 44862846.

Який поточний статус компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"?

Поточний статус компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТІМПЕКС ПЛЮС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СТІМПЕКС ПЛЮС" - Одеська область.

VKURSI