ТОВ "СТІЛТОН"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СТІЛТОН", код ЄДРПОУ 35808317: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТІЛТОН"
Скорочена назва
ТОВ "СТІЛТОН"
Код ЄДРПОУ
35808317
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами
Регіон
Київ
Дата реєстрації
18.03.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СТІЛТОН"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТІЛТОН"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТІЛТОН" - 35808317.

Який поточний статус компанії ТОВ "СТІЛТОН"?

Поточний статус компанії ТОВ "СТІЛТОН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СТІЛТОН"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТІЛТОН".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СТІЛТОН"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СТІЛТОН".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СТІЛТОН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СТІЛТОН" - 46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СТІЛТОН"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СТІЛТОН" - Київ.

VKURSI