ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН", код ЄДРПОУ 44755439: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"
Скорочена назва
ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"
Код ЄДРПОУ
44755439
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
61.30 Діяльність у сфері супутникового електрозв'язку
Регіон
Київ
Дата реєстрації
27.04.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН" - 44755439.

Який поточний статус компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"?

Поточний статус компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН" - 61.30 Діяльність у сфері супутникового електрозв'язку.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СТАРЛІНК ЮКРЕЙН" - Київ.

VKURSI