ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ", код ЄДРПОУ 39767107: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАФФ КАСТІНГ"
Скорочена назва
ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"
Код ЄДРПОУ
39767107
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
78.10 Діяльність агентств працевлаштування
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
27.04.2015
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ" - 39767107.

Який поточний статус компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"?

Поточний статус компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАФФ КАСТІНГ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ" - 78.10 Діяльність агентств працевлаштування.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СТАФФ КАСТІНГ" - Харківська область.

VKURSI