ТОВ "США2УКРАЇНА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "США2УКРАЇНА", код ЄДРПОУ 41338429: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "США2УКРАЇНА"
Скорочена назва
ТОВ "США2УКРАЇНА"
Код ЄДРПОУ
41338429
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту
Регіон
Київ
Дата реєстрації
16.05.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "США2УКРАЇНА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "США2УКРАЇНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "США2УКРАЇНА" - 41338429.

Який поточний статус компанії ТОВ "США2УКРАЇНА"?

Поточний статус компанії ТОВ "США2УКРАЇНА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "США2УКРАЇНА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "США2УКРАЇНА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "США2УКРАЇНА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "США2УКРАЇНА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "США2УКРАЇНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "США2УКРАЇНА" - 52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "США2УКРАЇНА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "США2УКРАЇНА" - Київ.

VKURSI