ТОВ "СМЗ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СМЗ", код ЄДРПОУ 40948018: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД"
Скорочена назва
ТОВ "СМЗ"
Код ЄДРПОУ
40948018
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
33.12 Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення
Регіон
Київ
Дата реєстрації
08.11.2016
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СМЗ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СМЗ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СМЗ" - 40948018.

Який поточний статус компанії ТОВ "СМЗ"?

Поточний статус компанії ТОВ "СМЗ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СМЗ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СМЗ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СМЗ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СМЗ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СМЗ" - 33.12 Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СМЗ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СМЗ" - Київ.

VKURSI