ТОВ "СМДК"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СМДК", код ЄДРПОУ 44775172: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМДК"
Скорочена назва
ТОВ "СМДК"
Код ЄДРПОУ
44775172
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
Регіон
Вінницька область
Дата реєстрації
15.07.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СМДК"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СМДК"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СМДК" - 44775172.

Який поточний статус компанії ТОВ "СМДК"?

Поточний статус компанії ТОВ "СМДК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СМДК"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМДК".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СМДК"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СМДК".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СМДК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СМДК" - 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СМДК"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СМДК" - Вінницька область.

VKURSI