ТОВ "СКНП ГРУП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СКНП ГРУП", код ЄДРПОУ 38570434: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКНП ГРУП"
Скорочена назва
ТОВ "СКНП ГРУП"
Код ЄДРПОУ
38570434
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
73.11 Рекламні агентства
Регіон
Київ
Дата реєстрації
18.02.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СКНП ГРУП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СКНП ГРУП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СКНП ГРУП" - 38570434.

Який поточний статус компанії ТОВ "СКНП ГРУП"?

Поточний статус компанії ТОВ "СКНП ГРУП" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СКНП ГРУП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКНП ГРУП".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СКНП ГРУП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СКНП ГРУП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СКНП ГРУП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СКНП ГРУП" - 73.11 Рекламні агентства.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СКНП ГРУП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СКНП ГРУП" - Київ.

VKURSI