ТОВ "СК ЦЕНТР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СК ЦЕНТР", код ЄДРПОУ 45524497: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКЛАДСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
Скорочена назва
ТОВ "СК ЦЕНТР"
Код ЄДРПОУ
45524497
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
52.10 Складське господарство
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
13.03.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СК ЦЕНТР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СК ЦЕНТР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СК ЦЕНТР" - 45524497.

Який поточний статус компанії ТОВ "СК ЦЕНТР"?

Поточний статус компанії ТОВ "СК ЦЕНТР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СК ЦЕНТР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКЛАДСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СК ЦЕНТР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СК ЦЕНТР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СК ЦЕНТР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СК ЦЕНТР" - 52.10 Складське господарство.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СК ЦЕНТР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СК ЦЕНТР" - Дніпропетровська область.

VKURSI