ТОВ "СЄІП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СЄІП", код ЄДРПОУ 38899465: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ"
Скорочена назва
ТОВ "СЄІП"
Код ЄДРПОУ
38899465
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.42 Вища освіта
Регіон
Київ
Дата реєстрації
13.09.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СЄІП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СЄІП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СЄІП" - 38899465.

Який поточний статус компанії ТОВ "СЄІП"?

Поточний статус компанії ТОВ "СЄІП" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СЄІП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СЄІП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СЄІП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СЄІП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СЄІП" - 85.42 Вища освіта.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СЄІП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СЄІП" - Київ.

VKURSI