ТОВ "СЕРВ ГРУП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СЕРВ ГРУП", код ЄДРПОУ 41560966: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВ ГРУП"
Скорочена назва
ТОВ "СЕРВ ГРУП"
Код ЄДРПОУ
41560966
Статус
припинено
Основний КВЕД
43.31 Штукатурні роботи
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
04.09.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СЕРВ ГРУП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП" - 41560966.

Який поточний статус компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП"?

Поточний статус компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП" - припинено.

Яка повна назва компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВ ГРУП".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СЕРВ ГРУП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП" - 43.31 Штукатурні роботи.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СЕРВ ГРУП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СЕРВ ГРУП" - Дніпропетровська область.

VKURSI