ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР", код ЄДРПОУ 45200643: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ СІТІ ЦЕНТР»
Скорочена назва
ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"
Код ЄДРПОУ
45200643
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Київ
Дата реєстрації
06.09.2023
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР" - 45200643.

Який поточний статус компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"?

Поточний статус компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ СІТІ ЦЕНТР».

Яка скорочена назва компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "РЕНТ СІТІ ЦЕНТР" - Київ.

VKURSI