ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ", код ЄДРПОУ 43497535: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМ-КОМФОРТ"
Скорочена назва
ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"
Код ЄДРПОУ
43497535
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Рівненська область
Дата реєстрації
07.02.2020
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ" - 43497535.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМ-КОМФОРТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПРОМ-КОМФОРТ" - Рівненська область.

VKURSI