ТОВ "ПХФК"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПХФК", код ЄДРПОУ 41353777: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЬЮР ХЕЛЗ ФАРМА КОМПАНІ"
Скорочена назва
ТОВ "ПХФК"
Код ЄДРПОУ
41353777
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.46 Оптова торгівля фармацевтичними товарами
Регіон
Київ
Дата реєстрації
24.05.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПХФК"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПХФК"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПХФК" - 41353777.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПХФК"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПХФК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПХФК"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЬЮР ХЕЛЗ ФАРМА КОМПАНІ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПХФК"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПХФК".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПХФК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПХФК" - 46.46 Оптова торгівля фармацевтичними товарами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПХФК"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПХФК" - Київ.

VKURSI