ТОВ "ОПТКРІЧ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ОПТКРІЧ", код ЄДРПОУ 42616485: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТКРІЧ"
Скорочена назва
ТОВ "ОПТКРІЧ"
Код ЄДРПОУ
42616485
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Київ
Дата реєстрації
09.11.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ОПТКРІЧ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОПТКРІЧ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОПТКРІЧ" - 42616485.

Який поточний статус компанії ТОВ "ОПТКРІЧ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ОПТКРІЧ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ОПТКРІЧ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТКРІЧ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ОПТКРІЧ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ОПТКРІЧ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ОПТКРІЧ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ОПТКРІЧ" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ОПТКРІЧ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ОПТКРІЧ" - Київ.

VKURSI