ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ", код ЄДРПОУ 41764037: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФСЕТ ПРИНТ"
Скорочена назва
ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"
Код ЄДРПОУ
41764037
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
62.02 Консультування з питань інформатизації
Регіон
Київ
Дата реєстрації
28.11.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ" - 41764037.

Який поточний статус компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФСЕТ ПРИНТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ" - 62.02 Консультування з питань інформатизації.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ОФСЕТ ПРИНТ" - Київ.

VKURSI