ТОВ "ОБНОВА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ОБНОВА", код ЄДРПОУ 14112518: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "ОБНОВА"
Скорочена назва
ТОВ "ОБНОВА"
Код ЄДРПОУ
14112518
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
29.12.1997
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ОБНОВА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОБНОВА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ОБНОВА" - 14112518.

Який поточний статус компанії ТОВ "ОБНОВА"?

Поточний статус компанії ТОВ "ОБНОВА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ОБНОВА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "ОБНОВА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ОБНОВА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ОБНОВА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ОБНОВА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ОБНОВА" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ОБНОВА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ОБНОВА" - Харківська область.

VKURSI