ТОВ "МИЛАНДЖ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "МИЛАНДЖ", код ЄДРПОУ 42581442: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИЛАНДЖ"
Скорочена назва
ТОВ "МИЛАНДЖ"
Код ЄДРПОУ
42581442
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
30.10.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "МИЛАНДЖ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МИЛАНДЖ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МИЛАНДЖ" - 42581442.

Який поточний статус компанії ТОВ "МИЛАНДЖ"?

Поточний статус компанії ТОВ "МИЛАНДЖ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "МИЛАНДЖ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИЛАНДЖ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "МИЛАНДЖ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "МИЛАНДЖ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "МИЛАНДЖ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "МИЛАНДЖ" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "МИЛАНДЖ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "МИЛАНДЖ" - Харківська область.

VKURSI