ТОВ "МУНКОР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "МУНКОР", код ЄДРПОУ 42886404: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНКОР"
Скорочена назва
ТОВ "МУНКОР"
Код ЄДРПОУ
42886404
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.30 Відтворення рослин
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
14.03.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "МУНКОР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МУНКОР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МУНКОР" - 42886404.

Який поточний статус компанії ТОВ "МУНКОР"?

Поточний статус компанії ТОВ "МУНКОР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "МУНКОР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНКОР".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "МУНКОР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "МУНКОР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "МУНКОР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "МУНКОР" - 01.30 Відтворення рослин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "МУНКОР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "МУНКОР" - Дніпропетровська область.

VKURSI