ТОВ "МПА "КОНСУЛ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "МПА "КОНСУЛ", код ЄДРПОУ 43168729: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНИЙ ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС "КОНСУЛ"
Скорочена назва
ТОВ "МПА "КОНСУЛ"
Код ЄДРПОУ
43168729
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
82.11 Надання комбінованих офісних адміністративних послуг
Регіон
Київ
Дата реєстрації
10.08.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "МПА "КОНСУЛ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ" - 43168729.

Який поточний статус компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ"?

Поточний статус компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНИЙ ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС "КОНСУЛ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "МПА "КОНСУЛ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ" - 82.11 Надання комбінованих офісних адміністративних послуг.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "МПА "КОНСУЛ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "МПА "КОНСУЛ" - Київ.

VKURSI