ТОВ "Мідлєнт"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "Мідлєнт", код ЄДРПОУ 44025003: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІДЛЄНТ"
Скорочена назва
ТОВ "Мідлєнт"
Код ЄДРПОУ
44025003
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
11.11.2020
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "Мідлєнт"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "Мідлєнт"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "Мідлєнт" - 44025003.

Який поточний статус компанії ТОВ "Мідлєнт"?

Поточний статус компанії ТОВ "Мідлєнт" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "Мідлєнт"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІДЛЄНТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "Мідлєнт"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "Мідлєнт".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "Мідлєнт"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "Мідлєнт" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "Мідлєнт"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "Мідлєнт" - Львівська область.

VKURSI