ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП", код ЄДРПОУ 35923646: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАМЕТАЛГРУП"
Скорочена назва
ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"
Код ЄДРПОУ
35923646
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
12.06.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП" - 35923646.

Який поточний статус компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"?

Поточний статус компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАМЕТАЛГРУП".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП" - 46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "МЕГАМЕТАЛГРУП" - Харківська область.

VKURSI