ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ", код ЄДРПОУ 44671438: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"
Скорочена назва
ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"
Код ЄДРПОУ
44671438
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність
Регіон
Київ
Дата реєстрації
19.09.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ" - 44671438.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ" - 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЛОГОС ПЕРСОНАЛ" - Київ.

VKURSI