ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЛЕВЧУК БУД", код ЄДРПОУ 45552977: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕВЧУК БУД"
Скорочена назва
ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"
Код ЄДРПОУ
45552977
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
43.21 Електромонтажні роботи
Регіон
Житомирська область
Дата реєстрації
08.04.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД" - 45552977.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕВЧУК БУД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЛЕВЧУК БУД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД" - 43.21 Електромонтажні роботи.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЛЕВЧУК БУД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЛЕВЧУК БУД" - Житомирська область.

VKURSI