ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП", код ЄДРПОУ 35814823: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Скорочена назва
ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"
Код ЄДРПОУ
35814823
Статус
припинено
Основний КВЕД
01.41.0 НАДАННЯ ПОСЛУГ У РОСЛИННИЦТВІ; ОБЛАШТУВАННЯ ЛАНДШАФТУ
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
27.06.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП" - 35814823.

Який поточний статус компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"?

Поточний статус компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП" - припинено.

Яка повна назва компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО".

Яка скорочена назва компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП" - 01.41.0 НАДАННЯ ПОСЛУГ У РОСЛИННИЦТВІ; ОБЛАШТУВАННЯ ЛАНДШАФТУ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ " КОЗЯТИНСЬКЕ ХПП" - Київська область.

VKURSI