ТОВ "КОССОНТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "КОССОНТ", код ЄДРПОУ 42372387: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОССОНТ"
Скорочена назва
ТОВ "КОССОНТ"
Код ЄДРПОУ
42372387
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Київ
Дата реєстрації
08.08.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "КОССОНТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КОССОНТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КОССОНТ" - 42372387.

Який поточний статус компанії ТОВ "КОССОНТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "КОССОНТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "КОССОНТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОССОНТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "КОССОНТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "КОССОНТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "КОССОНТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "КОССОНТ" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "КОССОНТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "КОССОНТ" - Київ.

VKURSI