ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД", код ЄДРПОУ 38803931: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ МЕЙД"
Скорочена назва
ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"
Код ЄДРПОУ
38803931
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.41 Оптова торгівля текстильними товарами
Регіон
Хмельницька область
Дата реєстрації
12.07.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД" - 38803931.

Який поточний статус компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"?

Поточний статус компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ МЕЙД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД" - 46.41 Оптова торгівля текстильними товарами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "КОМФОРТ МЕЙД" - Хмельницька область.

VKURSI