ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД", код ЄДРПОУ 35456756: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛАСІК-ТРЕЙД"
Скорочена назва
ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"
Код ЄДРПОУ
35456756
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
24.09.2007
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД" - 35456756.

Який поточний статус компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"?

Поточний статус компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛАСІК-ТРЕЙД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "КЛАСІК-ТРЕЙД" - Донецька область.

VKURSI