ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ", код ЄДРПОУ 44873182: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"
Скорочена назва
ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"
Код ЄДРПОУ
44873182
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
Регіон
Хмельницька область
Дата реєстрації
09.09.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ" - 44873182.

Який поточний статус компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ" - 47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ХОЛІДЕЙ КОМПАНІ" - Хмельницька область.

VKURSI