ТОВ "ХАНІ-РІЧ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ХАНІ-РІЧ", код ЄДРПОУ 45422718: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАНІ-РІЧ"
Скорочена назва
ТОВ "ХАНІ-РІЧ"
Код ЄДРПОУ
45422718
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
32.12 Виробництво ювелірних і подібних виробів
Регіон
Київ
Дата реєстрації
25.09.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ХАНІ-РІЧ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ" - 45422718.

Який поточний статус компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАНІ-РІЧ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ХАНІ-РІЧ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ" - 32.12 Виробництво ювелірних і подібних виробів.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ХАНІ-РІЧ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ХАНІ-РІЧ" - Київ.

VKURSI